Miejsca i obiekty

Miejsca i obiekty na mapie (leśny przewodnik turystyczny).

Warto zobaczyć

Ciekawe miejsca do zwiedzenia na stronie www.czaswlas.pl

Znajdź na mapie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z mapy.

Pomysły na wypoczynek

Bieganie to dziś, obok jazdy na rowerze, najpopularniejszy sport uprawiany przez Polaków. W ostatnim sondażu firmy ARC Rynek i Opinia regularne bieganie zadeklarowało 21 proc. badanych. Do tej formy aktywnego spędzania wolnego czasu przekonuje się coraz więcej osób, co widać szczególnie na ulicach dużych miast. Warto jednak, by biegacze dobiegli także do lasów.

Leśna Siódemka

Przebiegnięcie kilku kilometrów w lesie nie jest dla Ciebie problemem? Lubisz strome podbiegi? A może lubisz kręte leśne ścieżki, na których nie często spotkać można innych biegaczy? Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałeś TAK to "Leśna Siódemka" jest właśnie dla Ciebie!

Pomysły na wypoczynek w Nadleśnictwie Piaski

Serdecznie Państwa zapraszamy do aktywnego spędzania czasu na terenie Nadleśnictwa Piaski. Ścieżki przyrodnicze, miejsca postoju czy leśne ostępy czekają na wszystkich spragnionych „natury” blisko domu.

Regulaminy udostępniania obiektów turystyczno-edukacyjnych

Zasady korzystania z obiektów turystyczno -rekreacyjnych Nadleśnictwa Piaski

Program "Zanocuj w lesie"

Lasy Państwowe wyznaczyły w każdym z 429 nadleśnictw specjalne obszary leśne, gdzie miłośnicy nocowania w lesie będą mogli uprawiać swoje hobby bez obaw o naruszenie przepisów ustawy o lasach. To efekt pilotażu, który odbywał się przez ostatni rok.